Rezerwacja biletów

+48 735-228-800

Rezerwacja biletów

+48 735-228-800

Rezerwacja biletów

+48 735-228-800

Rezerwacja biletów

+48 735-228-800

Rezerwacja biletów

+48 735-228-800

przewozy osobowe POLSKA , sZWECJA, norwegiA, DANIA

NOR-WAY BUS

Dlaczego warto wybrać busy do Szweci czy  Norwegii?

Wiele osób zapewne się zastanawia, dlaczego tak popularne stało się podróżowanie busami do Norwegii i Szwecji. Bez wątpienia jest to piękny kraj, warto go odwiedzić i podziwiać surowe piękno natury, a wielu naszych rodaków postanowiło tam wyemigrować w poszukiwaniu pracy, stanowiąc najliczniejszą społeczność obcokrajowców.
Czy to w celach turystycznych, czy zarobkowych, a może w celu odwiedzenia rodziny lub przyjaciół - zdecydowanie lepiej podróżować do Norwegii busem niż własnym autem.

 Jest to rozwiązanie bardzo wygodne - możemy rozkoszować się wygodą, krajobrazami i przyjemnością podróży, gdy za kółkiem jest doświadczony zawodowy kierowca.

Możemy wypocząć, wyspać się, czy zjeść prowiant zabrany na drogę w komfortowych warunkach, ciesząc się, że to nie my prowadzimy auto. Nie przeraża nas nieznajomość trasy, bariera językowa, nie musimy się bać, że nawigacja spłata nam figla - kierowca zajmie się wszystkim, pozostaje nam tylko relaks i wypoczynek.

A ekologia? Oczywiście - to również jest ważny argument, dbajmy o środowisko ograniczając liczbę aut na drogach. Jakby tego było mało dorzucamy względy ekonomiczne. Oferujemy naprawdę tanie bilety do Norwegii. Łatwo sprawdzić, że dbamy o kieszeń pasażerów, nasze ceny są bardzo konkurencyjne!
Nie warto tracić czasu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zabierzemy Państwa na wyprawę do Norwegii i z powrotem. Podróż z nami to czysta przyjemność.