W związku COVID -19 kursy  zostały zawieszone do odwołania.

NOR-WAY BUS
TWÓJ TRANSPORT DO SKANDYNAWII 
Szanowni Państwo informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa w celu ochrony naszych klientów oraz naszego personelu zawiesliliśmy wszyskie kursy do skandynawii do odwołania.
NOR-WAY BUS
PROMOCJA SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA
Zdobądź kartę stałego klienta, a na trzeci przejazd z nami otrzymasz  50% rabatu,
sódmy przejazd zrealizujemy dla Ciebie za
ZAPRASZAMY !!!

PRZESTRZEŃ,KOMFORT i BEZPIECZEŃSTWO W PODRÓŻY

NOR-WAY BUS
POLSKA, NORWEGIA, DANIA, SZWECJA
Kwalifikacje, doświadczenie, kompleksowe usługi przewozu osób do skandynawii klasyfikują nas na szczycie firm świadczących usługi przewozu osób do Danii, Norwegii
i Szwecji. Jesteśmy lojalni wobec naszych klientów, zapraszamy do zapoznania się
z aktualnymi rabatami i promocjami. 
NOR-WAY BUS
POLSKA, NORWEGIA, DANIA, SZWECJA
Dysponujemy nowoczesna flotą pojazdów wyposażonych w klimatyzację, TV wraz z DVD, WiFI, dostęp do sieci 230V. Ponadto w trakcie podróży oferujemy ciepły posiłek, dostęp do zimnych i ciepłych napojów. Wszystko to, aby Państwa podróż była komfortowa.

przewozy osobowe POLSKA , sZWECJA, norwegiA, DANIA

NOR-WAY BUS

Dlaczego warto wybrać busy do Szweci czy  Norwegii?

Wiele osób zapewne się zastanawia, dlaczego tak popularne stało się podróżowanie busami do Norwegii i Szwecji. Bez wątpienia jest to piękny kraj, warto go odwiedzić i podziwiać surowe piękno natury, a wielu naszych rodaków postanowiło tam wyemigrować w poszukiwaniu pracy, stanowiąc najliczniejszą społeczność obcokrajowców.
Czy to w celach turystycznych, czy zarobkowych, a może w celu odwiedzenia rodziny lub przyjaciół - zdecydowanie lepiej podróżować do Norwegii busem niż własnym autem.

 Jest to rozwiązanie bardzo wygodne - możemy rozkoszować się wygodą, krajobrazami i przyjemnością podróży, gdy za kółkiem jest doświadczony zawodowy kierowca.

Możemy wypocząć, wyspać się, czy zjeść prowiant zabrany na drogę w komfortowych warunkach, ciesząc się, że to nie my prowadzimy auto. Nie przeraża nas nieznajomość trasy, bariera językowa, nie musimy się bać, że nawigacja spłata nam figla - kierowca zajmie się wszystkim, pozostaje nam tylko relaks i wypoczynek.

A ekologia? Oczywiście - to również jest ważny argument, dbajmy o środowisko ograniczając liczbę aut na drogach. Jakby tego było mało dorzucamy względy ekonomiczne. Oferujemy naprawdę tanie bilety do Norwegii. Łatwo sprawdzić, że dbamy o kieszeń pasażerów, nasze ceny są bardzo konkurencyjne!
Nie warto tracić czasu, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zabierzemy Państwa na wyprawę do Norwegii i z powrotem. Podróż z nami to czysta przyjemność.