W związku COVID -19 kursy  zostały zawieszone do odwołania.

NOR-WAY BUS
TWÓJ TRANSPORT DO SKANDYNAWII 
Szanowni Państwo informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa w celu ochrony naszych klientów oraz naszego personelu zawiesliliśmy wszyskie kursy do skandynawii do odwołania.
NOR-WAY BUS
PROMOCJA SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA
Zdobądź kartę stałego klienta, a na trzeci przejazd z nami otrzymasz  50% rabatu,
sódmy przejazd zrealizujemy dla Ciebie za
ZAPRASZAMY !!!

PRZESTRZEŃ,KOMFORT i BEZPIECZEŃSTWO W PODRÓŻY

NOR-WAY BUS
POLSKA, NORWEGIA, DANIA, SZWECJA
Kwalifikacje, doświadczenie, kompleksowe usługi przewozu osób do skandynawii klasyfikują nas na szczycie firm świadczących usługi przewozu osób do Danii, Norwegii
i Szwecji. Jesteśmy lojalni wobec naszych klientów, zapraszamy do zapoznania się
z aktualnymi rabatami i promocjami. 
NOR-WAY BUS
POLSKA, NORWEGIA, DANIA, SZWECJA
Dysponujemy nowoczesna flotą pojazdów wyposażonych w klimatyzację, TV wraz z DVD, WiFI, dostęp do sieci 230V. Ponadto w trakcie podróży oferujemy ciepły posiłek, dostęp do zimnych i ciepłych napojów. Wszystko to, aby Państwa podróż była komfortowa.

przewozy osobowe POLSKA , sZWECJA, norwegiA, DANIA

NOR-WAY BUS

BUSY DO NORWEGII,
Szwecji

I DANII

Przewozy do Norwegii i  Szwecji to odpowiedź naszej firmy na rosnący ruch pasażerski na trasie Polska - Norwegia - Szwecja - Polska. Zapotrzebowanie pasażerów na profesjonalne przewozy zrodziło się w sytuacji, gdy z roku na rok coraz więcej osób wybiera ten piękny kraj jako cel swojej podróży zarówno w celach turystycznych, jak i zarobkowych.

Kilka słów o nas.

Specjalizujemy się w profesjonalnym transporcie osób i nieskromnie pozwolimy sobie stwierdzić, że jesteśmy najlepsi w branży. Co nas wyróżnia? Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, monitorujemy na bieżąco ich stan techniczny, bo pasażer, jego zdrowie i bezpieczeństwo są naszym priorytetem. Nasz tabor to busy wyposażone w klimatyzację, komfortowe fotele i Wi-Fi. Stawiamy na wygodę i zadowolenie przewożonych osób.
Nad bezpieczeństwem podróżników czuwa ekipa doświadczonych zawodowych kierowców, którzy pewnie, profesjonalnie i zawsze na czas docierają we wskazane miejsce.

  • profesjonalizm
  • szybkie busy do norwegii
  • Busy do Szwecji
  • wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług przewozowych
  • nowe samochody
  • MIŁA OBSŁUGA


BUSY DO POLSKI