W związku COVID -19 kursy  zostały zawieszone do odwołania.

NOR-WAY BUS
TWÓJ TRANSPORT DO SKANDYNAWII 
Szanowni Państwo informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa w celu ochrony naszych klientów oraz naszego personelu zawiesliliśmy wszyskie kursy do skandynawii do odwołania.
NOR-WAY BUS
PROMOCJA SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA
Zdobądź kartę stałego klienta, a na trzeci przejazd z nami otrzymasz  50% rabatu,
sódmy przejazd zrealizujemy dla Ciebie za
ZAPRASZAMY !!!

PRZESTRZEŃ,KOMFORT i BEZPIECZEŃSTWO W PODRÓŻY

NOR-WAY BUS
POLSKA, NORWEGIA, DANIA, SZWECJA
Kwalifikacje, doświadczenie, kompleksowe usługi przewozu osób do skandynawii klasyfikują nas na szczycie firm świadczących usługi przewozu osób do Danii, Norwegii
i Szwecji. Jesteśmy lojalni wobec naszych klientów, zapraszamy do zapoznania się
z aktualnymi rabatami i promocjami. 
NOR-WAY BUS
POLSKA, NORWEGIA, DANIA, SZWECJA
Dysponujemy nowoczesna flotą pojazdów wyposażonych w klimatyzację, TV wraz z DVD, WiFI, dostęp do sieci 230V. Ponadto w trakcie podróży oferujemy ciepły posiłek, dostęp do zimnych i ciepłych napojów. Wszystko to, aby Państwa podróż była komfortowa.

przewozy osobowe POLSKA , sZWECJA, norwegiA, DANIA

NOR-WAY BUS

BUSY DO NORWEGIIBUSY DO Szwecji

Busy do Danii


Dlaczego spośród wszystkich firm przewozowych warto wybrać naszą? Otóż tak się składa, że my lubimy zdrową konkurencję i rywalizację. Nam nie przeszkadza, że firmy oferujące przewozy osób wyrastają, jak grzyby po deszczu. Taka sytuacja wszystkich mobilizuje do rozwoju, pozytywnych działań, starań o klienta, jego zainteresowanie, przywiązanie. Zdecydowanie korzystacie na tym Wy - drodzy pasażerowie. Nasza firma pozostawia konkurencję daleko w tyle, gdyż to my oferujemy usługi na najwyższym światowym poziomie. Nas naprawdę interesują potrzeby klientów. Regularnie rozszerzamy ofertę nadążając za rosnącymi potrzebami rynku. Staramy się być jak najbardziej nowocześni, elastyczni i otwarci na nowości. Do tego dodajemy staroświecką i niezmienną od zawsze solidność, rzetelność, punktualność i odpowiedzialność naszej załogi. Zarówno na naszych pojazdach, jak i na pracownikach mogą Państwo polegać w 100 procentach.


TeleFONY :


Rezerwacja biletów

W związku COVID -19 kursy  zostały zawieszone do odwołania.